Συνεχίζοντας σε αυτό τον ιστότοπο αποδέχεστε τη χρήση των cookies όπως αυτή περιγράφεται στην πολιτική των cookies.
 για Νewsletter    

Εκτύπωση

Δείτε το ψηφοδέλτιο "Για την Πόλη που μας αξίζει"

on .

tigasnewd

Συνεχίζουμε με το ψηφοδέλτιο του Κώστα Τίγκα νυν επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης στο Δημοτικό Συμβούλιο Παπάγου-Χολαργού. Ο κ. Τίγκας συγκέντρωσε 39 υποψήφιους για το Δημοτικό Συμβούλιο και 24 για τα δύο Τοπικά Συμβούλια.

Για το Δημοτικό Συμβούλιο

Δημοτική Ενότητα Παπάγου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)
1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ-ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ)-ΦΛΩΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΖΑΠΡΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΕΒΕΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΕΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΕΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΙΠΠΟΥ
10. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
12. ΤΖΙΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΧΑΛΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
2. ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΔΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
10. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΕΤΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΛΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΗΣΗ
14. ΜΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΠΕΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΟΡΤΕΛΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΡΙΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΛΜΑΡΗ) του ΣΑΒΒΑ
21. ΦΙΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
23. ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Για τα Τοπικά Συμβούλια Κοινοτήτων

Κοινότητα Παπάγου
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΟΦΙΑ (ΕΛΕΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΖΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΟΥΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΤΕΡΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Χολαργού
1. ΑΛΙΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΡΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΛΟΣΚΟΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΟΥΛΗΣ (ΠΕΡΙΚΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΣΑΡΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΣΟΥΛΓΙΟΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΜΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΦΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ